Wynajem sprzętu i maszyn do sprzątania i dezynfekcji – Komorniki

Dlaczego wynajem może być bardziej opłacalny niż kupno?

Możesz wypożyczyć potrzebny sprzęt wtedy, gdy go potrzebujesz. Nie wydajesz pieniędzy na przechowywanie sprzętu, na który nie ma popytu. Nie musisz martwić się o konserwację i naprawy i przeznaczać na to dodatkowe pieniądze – wypożyczenie sprzętu od TopClean obejmuje wszystkie prace i części zamienne potrzebne do konserwacji, a także dowóz na terenie miasta.

Co obejmuje wynajem?

Wynajmujemy sprzęt całkowicie gotowy do pracy, przeprowadzamy uruchomienie i szkolenie Państwa personelu. Sami śledzimy harmonogram konserwacji i wykonujemy go terminowo bez dodatkowych kosztów. A wszelkie materiały eksploatacyjne (szczotki, podkładki, gumki itp.),  które mogą być potrzebne podczas eksploatacji sprzętu, można kupić ze zniżką i wtedy, gdy jest to potrzebne.

Gdzie mogę wypożyczyć sprzęt?

Działamy na terenie całego Poznania i wielkopolski, a nasze maszyny do wynajęcia możesz odebrać samodzielnie w naszej lokalizacji lub zamówić dowóz i odbiór sprzętu do wyznaczonego miejsca na terenie wielkopolski.

Cena najmu

To proste – im dłuższy okres wynajmu, tym niższy dzienny koszt wynajmu. Skontaktuj się z nami bezpośrednio i dowiedz się więcej na temat czyszczenia elewacji i mycia elewacji!

Kontakt z nami

Biuro

Top Clean
os. Izabelin 54/7
62-020 Kruszewnia
Telefon: 533 881 474
E-mail: kontakt@topclean86.pl

NIP: 7831614369
REGON: 388017155

Aldona Badaszewska

Telefon: 531 155 904
E-mail: aldona@topclean86.pl

Nasza lokalizacja