Kompleksowe usługi sprzątania Swarzędz

Firma sprzątająca Swarzędz

Sprzątanie biur, firm, obiektów Swarzędz.

Nasza oferta skierowana jest do firm bez względu na ich wielkość i charakter prowadzonej działalności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, w każdej z wskazanych wyżej lokalizacji jesteśmy gotowi świadczyć usługi w pełnym zakresie, z uwzględnieniem wszystkich opcji oraz pakietów.Bez względu na to czy szukasz osób odpowiedzialnych za pranie wykładzin, polimeryzację posadzek czy mycie okien i witryn Swarzędz – nasza załoga jest do Twojej pełnej dyspozycji. Podejmujemy się realizacji wszystkich zleceń, niezależnie od metrażu pomieszczenia oraz rodzaju działalności prowadzonej przez naszego zleceniodawcę.Profesjonalne sprzątanie mieszkań, domów i biur cieszy się coraz większą popularnością. Firmy sprzątające działają już we wszystkich większych miastach naszego kraju. Cennik usług będzie ściśle uzależniony od rodzaju wykonywanych prac. Sprzątanie biur, obiektów, mieszkań Swarzędz.

Chętnie podejmujemy się współpracy ze wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwami czy wspólnotami mieszkaniowymi. Dodatkowym atutem naszego przedsiębiorstwa jest użycie sprawdzonych środków czystości pochodzących wyłącznie od najlepszych światowych producentów. Firma sprzątająca Swarzędz profesjonalnie posprząta Twoje biuro.Do sprzątania używamy najlepszych środków zarówno czyszczących jak i dezynfekujących znanych producentów, pomieszczenia zostawiamy czyste lśniące i wolne od zarazków roztoczy i bakterii. Jesteśmy elastyczni w kwestii godzin sprzątania, dlatego też oferujemy serwis dzienny, popołudniowy lub nocny. Zakres naszej działalności obejmuje szeroko pojęte usługi porządkowe i czyszczące takie jak sprzątanie po remoncie, po pożarach, mycie hal garażowych, pranie tapicerki meblowej, wykładzin , dywanów. Profesjonalny zespół pracowników pozostaje w ścisłej współpracy w zakresie świadczenia usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, fumigacji.

Często zadawane pytania

Poznaj pytania i odpowiedzi dotyczące naszych usług
1Od czego zależą ceny sprzątania?
Cena sprzątania zależy od następujących elementów: - Powierzchnia mieszkania/domu - Rodzaj zamówionej usługi - Twoje indywidualne życzenia
2Czy możesz podpisać umowę na regularne sprzątanie? Czy będzie zniżka?
Tak, możesz zawrzeć z nami umowę, a jako stały klient udzielimy Ci rabatu. Wszystkie szczegóły możesz poznać telefonicznie lub e-mailem.
3Czego nie obejmuje opłata za sprzątanie?
Cena sprzątania nie obejmuje okien, sprzętu AGD, sufitów. Można je zamówić jako dodatek. usługa.
4Jeśli nasz pracownik coś zepsuje, kto jest za to odpowiedzialny?
Nasza firma zatrudnia fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy, że takie sytuacje nie wystąpią. W takim przypadku gwarantujemy odszkodowanie za szkody wyrządzone przez naszego pracownika.

Kontakt z nami

Biuro

Top Clean
os. Izabelin 54/7,
62-020 Kruszewnia
Telefon: 533 881 474
E-mail: kontakt@topclean86.pl

NIP: 7831614369
REGON: 388017155

Aldona Badaszewska

Telefon: 531 155 904
E-mail: aldona@topclean86.pl

Nasza lokalizacja