Kompleksowe sprzątanie biur – Komorniki

Zajmujemy się kompleksowym i profesjonalnym sprzątaniem biur. Zapewniamy precyzyjne utrzymanie porządku we wszystkich pomieszczeniach. Mogą Państwo skorzystać z naszych usług jednorazowego sprzątania lub zdecydować się na abonament. Możemy zadbać o czystość Twojego biura raz w tygodniu, w wybrane przez Ciebie dni lub codziennie. Regularne sprzątanie to podstawa! Godziny sprzątania dostosujemy do cyklu pracy biura. Pomożemy dobrać Ci idealny plan sprzątania.

Oferujemy m.in. mycie okien, w tym mycie alpinistyczne, wycieranie kurzu, czyszczenie zlewu, armatury oraz sanitariów. Zapewniamy również odkurzanie podłóg oraz ich mycie, a także dezynfekcję włączników, klamek i innych urządzeń.

Usługi sprzątania

W naszej firmie pracują doświadczeni i wyspecjalizowani pracownicy, którzy doskonale poradzą sobie z utrzymaniem czystości w każdym pomieszczeniu. Precyzyjnie dobieramy naszą kadrę pracowniczą i dbamy o to, aby solidnie przeszła wszelkie oferowane przez nas szkolenia. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług!

Oferujemy m.in. profesjonalne i kompleksowe czyszczenie wykładzin lub innego rodzaju powierzchni. Zajmujemy się także opróżnianiem koszy, wymianą worków na śmieci oraz czyszczeniem sprzętu AGD. Oferujemy również usługi dotyczące profesjonalnej dezynfekcji powierzchni np. poprzez ozonowanie. Tego typu metoda poradzi sobie z wszelkimi grzybami, wirusami oraz drobnoustrojami.

W pakiecie dostaną Państwo zestaw profesjonalnych środków czyszczących oraz pielęgnacyjnych. Wszystkie produkty dobierane są indywidualnie w zależności od materiałów oraz powierzchni, jakie znajdują się w biurze. Zapraszamy osoby ze Swarzędza i okolic - dowiedz się więcej na temat czyszczenia elewacji i mycia elewacji !