Mycie powierzchni

Zajmujemy się profesjonalnym myciem powierzchni. Wiemy, że z czasem podłogi tracą swój blask i pojawiają się na nich zarysowania czy zabrudzenia. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług czyszczenia posadzek. Kompleksowo zajmiemy się renowacją twojej posadzki, tak aby odzyskała wcześniejszy blask. Korzystamy ze sprawdzonych środków, które dopasowujemy do podłoża. Zajmujemy się szlifowaniem posadzki oraz jej obróbką. Czyszczenie może być uzupełnieniem sprzątania biur lub osobną usługą.

Jeśli zmagają się Państwo z grzybami, wirusami lub drobnoustrojami, zachęcamy do skorzystania z naszych usług dezynfekcji. Pomożemy także odkazić pomieszczenia po zalaniu czy pożarze. Zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie wykładzin

Zajmujemy się również kompleksowym czyszczeniem wykładzin w hotelach, biurach i nie tylko. Stawiamy na profesjonalne środki czystości oraz nowoczesne sprzęty. Korzystamy ze sprawdzonych metod czyszczenia.

W ramach naszych usług oferujemy:

  • odkurzanie,
  • usuwanie plam,
  • usuwanie zanieczyszczeń suchych,
  • suszenie wykładziny.

Czyścimy zarówno lekko zabrudzone, jak i silnie zabrudzone powierzchnie. Zawsze korzystamy ze specjalistycznych środków przeznaczonych do konkretnego podłoża. Przed przejściem do właściwego sprzątania, wykonujemy próbę, aby sprawdzić, czy nie uszkodzimy wykładziny. Zapraszamy do kontaktu!