Mycie i czyszczenie elewacji

Mycie elewacji

Świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi mycia elewacji. Z naszą pomocą elewacja twojego budynku może ponownie wyglądać jak nowa. Korzystamy z nowoczesnych i profesjonalnych sprzętów oraz właściwych środków chemicznych, które poradzą sobie z nawet największymi zabrudzeniami tynku. Wszelkie produkty dobieramy do rodzaju czyszczonej powierzchni.

Do mycia elewacji używamy myjki ciśnieniowej oraz gorącej wody. Dokładnie dobieramy temperaturę wody oraz ciśnienie, aby nie zniszczyć czyszczonej elewacji. Czyścimy różnego rodzaju powierzchnie, m.in. elewacje mineralne, elewacje akrylowe, elewacje silikatowe, cegłę, piaskowiec, aluminium oraz beton. Jeśli zmagają się Państwo z brudną elewacją, zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie elewacji

Zajmujemy się czyszczeniem elewacji biur, biurowców, wszelkich obiektów użyteczności publicznej, ale także obiektów prywatnych. Zanim przejdziemy do mycia budynku, przeprowadzamy próbę w niewidocznym miejscu, aby sprawdzić, czy efekty spodobają się naszym klientom. Usuwamy zanieczyszczenia atmosferyczne, drogowe i inne.

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty mycia okien, sprzątania biur oraz dezynfekcji pomieszczeń. Od niedawna zajmujemy się montażem oraz konstrukcją elewacji. Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno firmy, jak i osoby prywatne. Zapraszamy klientów z Lubonia, Obornik i Swarzędza oraz pobliskich miejscowości!