Montaż konstrukcji – Komorniki

Zajmujemy się montażem konstrukcji stalowych oraz aluminiowych. Stalowe obiekty są niezwykle wytrzymałe i służą latami. Dużą zaletą tego typu konstrukcji jest krótszy czas realizacji oraz montażu. Zajmujemy się montażem konstrukcji stalowych, m.in. w halach przemysłowych, magazynowych, produkcyjnych oraz sportowych. Gwarantujemy najwyższą jakość, dokładność oraz dbałość o bezpieczeństwo.

Zajmujemy się także profesjonalnym montażem konstrukcji aluminiowych. Można z nich stworzyć wiele ciekawych obiektów, które genialnie się prezentują. Stawiamy na jakość oraz najlepsze materiały. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Montaż elewacji

Zajmujemy się także montażem elewacji szklanych oraz ceramicznych. Szklane elewacje montujemy najczęściej na zewnątrz budynków. Są to m.in. szklane daszki lub tafle. Doskonale prezentują się m.in. na galeriach handlowych. Dużą popularnością cieszą się również balustrady, montowane na tarasach lub balkonach.

Pracuje u nas niezwykle wykwalifikowana kadra pracownicza, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży montażu konstrukcji. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętów, dzięki którym montaż jest niezwykle solidny oraz terminowy.

Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług czyszczenia elewacji. Nasi specjaliści zajmują się tym kompleksowo i profesjonalnie. Z naszą pomocą pozbędą się Państwo wszelkich zabrudzeń!