Mycie okien

Zajmujemy się kompleksowym myciem okien w biurach, biurowcach, galeriach oraz prywatnych placówkach. Usługę tę wykonujemy w ramach standardowego sprzątania mieszkań oraz firm, ale także możemy umyć same okna w danym budynku. Nasze usługi obejmują mycie szyb, parapetów oraz ram. Oprócz okien możemy umyć również inne szklane powierzchnie, które znajdują się w budynku. Zajmujemy się również myciem różnorodnych powierzchni w biurach i nie tylko.

Z pewnością każdy chce mieć czyste okna w swoim biurze i mieszkaniu, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Co ważne, czyste okna dopuszczają do pomieszczenia znacznie więcej światła. Wpływa to świetnie na samopoczucie osób, które przebywają w środku.

Mycie okien alpinistyczne

Oferujemy także mycie okien alpinistyczne, czyli mycie okien na wysokości. Podczas tego rodzaju mycia korzystamy z nowoczesnych technik oraz wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Są to m.in. podnośniki, tyczki oraz sprzęt alpinistyczny. Używamy również krystalicznie czystej wody demineralizowanej. To nowoczesna i bardzo popularna technika, która nie pozostawia smug.

Nasza kadra składa się z wyszkolonych i wykwalifikowanych ekspertów, którzy świetnie wykonują swoje zadania. Korzystamy z wysokiej jakości sprzętów, urządzeń oraz środków chemicznych. Dzięki naszym usługom wszystkie okna w Twoim budynku będą nieskazitelnie czyste oraz pozbawione wszelkich smug oraz zacieków. Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania oraz wątpliwości. Z naszych usług mogą skorzystać klienci z województwa wielkopolskiego!